Reference

Paní Musilová, bez Vás bych tu nebyla. Děkuji.

Magda B., Plzeň

 

Paní Musilovou jsem vyhledala kvůli problémům v rodině. Moje dětství nebylo vůbec idylické, otec alkoholik, matka neurotička, agresivní hrubá atmosféra, nulová komunikace. Když se mi narodil první syn, těšila jsem se a byla vyděšená současně. Když se později narodila dcera, už jsem to nezvládala. Paní Musilová mi byla a stále je obrovskou oporou. Naučila mě, jak být dobrou mámou, jak pečovat o sebe, jak komunikovat s lidmi, které mám ráda. To mi změnilo život a určitě mě to zachránilo. Nevím, kde bych dnes byla a jak bysme dopadli. Můj vztah s dětmi je úplně jiný, než byl kdy můj vztah s mými rodiči, ale je taky jiný v porovnání s ostatními, když sleduji jiné matky a jejich děti. Za to jsem upřímně nejvíc vděčná, protože vidím, jak moc to funguje na děti. Vrátila jste mi naději, ale i klid a lásku do naší rodiny. Děkujeme Vám.

Hana, připojují se Adámek a Kristýnka

 

Začalo to první konzultací v roce 2021, kde jsem přicházel se starostí o moji mámu, která trpí vážnou psychickou poruchou. Mě provázely chronické zdravotní obtíže, obrovský stres, napětí kvůli práci a v partnerském životě. Začali jsme na těchto věcech pracovat, ale i na mnoha dalších, které se za tu dobu objevily. Díky paní Musilové dnes chápu, co a proč se mi v životě děje, a mohu se snáze rozhodnout. Naučil jsem se lépe zvládat stres a čelit náročným situacím nejen v práci a cítím se ve svém životě jistější. Konzultace jsou pro mě důvěrným a bezpečným místem, kde mohu otevřeně sdílet ty nejniternější pocity a obavy, mám oporu, empatii a hluboký vhled do řešených situací. A za to vše děkuji paní Musilové.

Jakub D., Praha

 

Nejlepší investice v životě. Doporučuji.

Jan, Praha

 

Z terapie u paní Musilové jsem nadšená. Na začátku to ale byla hrůza, strašně jsem bojovala sama se sebou a byl pro mě obrovský výkon vůbec na terapii dorazit. Měla jsem v sobě zakódované přesvědčení, že za to vlastně nestojím. Když jsem dorazila na terapii, skoro jsem nemluvila, jako by mě někdo vypnul. Nešlo to. Nebo jako by mi někdo vymazal všechno z hlavy a já ani nevěděla, co říct. Měla jsem hlavě úplně prázdno a nejen v hlavě. Techniky, které jsme používaly a přístup paní Musilové mi pomohly. Pomohla jste mi najít odvahu otevřít se sama sobě, dát si šanci. Vím, že mám před sebou ještě dlouho cestu, ale je jiné, když víte, že máte někoho, kdo je tu s vámi a pomáhá vám. Dokonce už věřím, že i já za to stojím. Vidím změny a vidí je taky lidi kolem mě.

Lucie R., 29 let

 

Byla jsem na pokraji sil. Nedokázala jsem rozumně zvládat situace, které přichází. Nechápala jsem, proč se mi děje jedna nepříjemnost za druhou, jeden problém za druhým. Navíc to bylo všechno možné, problémy v práci, s penězi, zdravotní problémy, vztahy špatné, problémy dětí ve škole… Nebylo kam uhnout a nezvládala jsem to. Nešlo to zastavit. Pak jsem se potkala s paní Musilovou, začala chodit na terapie a najednou se věci začaly měnit. Byla jsem ráda, že můžu mluvit s někým o svých problémech a cítím, že mě opravdu slyší, že mi rozumí a že ví, jak z toho ven. Poprvé mě nikdo nehodnotil, nesoudil, ale naopak naprosto mi rozuměl. To jsem nikdy nezažila. Na začátku šlo spíš o velmi praktické až výukové konzultace, taková škola pro život a všechno, co potřebujete, abyste život zvládli. Později jsem přešla do terapií a začala léčit své zranění uvnitř. Začala jsem se seznamovat sama se sebou. Prožitek vlastní hodnoty, sebepřijetí, to je naprosto úžasné a k nezaplacení. Můj život se naprosto změnil. Paní Musilová, děkuji Vám za všechno.

Pavla, 36 let, Pardubice

 

Paní Musilová má neuvěřitelnou schopnost naladit se na druhé. Je odborníkem ve svém oboru (mám možnost srovnávat, byl jsem dřív u mnoha jiných), přitom si udržela radost ze své práce i z lidí. Léčím si sice trauma, ale není výjimkou, že sezení jsou naplněná klidem, přijetím, uznáním, pochopením, úžasnými vhledy a často i smíchem. Spolupráce s paní Musilovou je obohacující zkušeností, nebojím se říct životní.

Petr H., Jižní Morava

 

Potkat Zuzku bylo to nejlepší co se mi mohlo stát. Pomohla mi v různých etapách života, i v těch nejtěžších a nejen mně – pomohla mému tatínkovi smířit se s nevyléčitelnou nemocí, mně s jeho následným odchodem a hlavně nám dala to nejcennější – čas na krásné rozhovory, které bychom nikdy bez pomoci Zuzky neuměli otevřít. Vztah, který jsme díky Zuzce navázali byl opravdový a hluboký. S radostí a vděčností na ty chvíle vzpomínám, i když se odehrávali v ne zrovna lehkém období. Vnímám to jako ten nejcennější dar, co jsme od Zuzky dostali.

Díky Zuzce se učím pochopit i své myšlenky, otevřít se pocitům a začít je vůbec vnímat a rozeznávat. Pochopit proč se mi v životě děje právě to a ono. Je pak snadnější věci přijmout, podívat se na ně s větším nadhledem a nepropadat hned strachům a obavám. Také, že vše má více úhlů pohledu a záleží na mně jak se na věci dívám. A děkuji i za tu velkou dávku trpělivosti a laskavosti, když zrovna nejsem schopna ten jiný úhel pohledu hned vidět a propadám opět svým domněnkám či strachům.

Zuzi, děkuji Ti za podporu, naději i řešení, které se mi díky Tobě, tvé energii a díky tvému bohatému a komplexnímu programu dostávají. Tvrdím si říci, že bez Tebe bych byla v životě zcela ztracena. Děkuji Ti za to co děláš.

Veronika Malá, 44 let, Praha

 

Na paní Musilovou jsem se obrátila po mnoha letech terapií jinde. Vyzkoušela jsem všechno toho dost, psychoanalýzu, gestalt, KBT, ale bez velkých změn. V některých případech se mi naopak můj stav zhoršil. Potřebovala jsem řešit komplexní trauma, které mi ničilo vztahy i zdraví. Paní Musilová byla spíš poslední volbou, ale už během prvních návštěv jsem věděla a potvrdila si, že jsem konečně našla někoho, kdo komplexnímu traumatu rozumí a ví, co dělá. Skvělý člověk, vynikající odborník, děkuji paní Musilová za Vaši podporu, pomoc i schopnost pracovat s případy jako je můj.

Jana N., Vysočina

 

Pokud jste se v životě ztratili a hledáte opět směr, pokud vás trápí smutky, úzkosti nebo deprese, pokud se rozhodujete v důležitých životních okamžicích, paní psycholožka Musilová pro vás bude tím skvělým průvodcem a pomocníkem. Podpoří vás na vaší cestě, dodá vám odvahu a povede vás, dá vám jiný pohled na situace, které se vám v životě dějí a naučí vás, jak opět držet kormidlo svého života ve svých rukou a vést svůj život k radosti, lásce a věcem, které vás naplňují a přinášejí vám životní smysl. Jsem vděčná, že jsem paní psycholožku Musilovou ve svém životě poznala a mohu na sobě pod jejím vedením pracovat – sleduji totiž, jak se můj život za jejího velkého přispění krůček po krůčku zkvalitňuje a objevuje se v něm mnohem více radosti a pocitu naplnění. Pokud váháte, kudy se dát, paní psycholožku Musilovou vám velmi doporučuji!

Marianna, Praha

 

Spolupráce s paní Musilovou je pro mě nedocenitelná. Její rozsah je neuvěřitelný. Zpracujete a vytěžíte svou minulost, rozvinete své lidské kvality i potenciál, dáte všemu větší smysl a hloubku díky duchovnu. Právě duchovní aspekt spolupráce a duchovní terapie mi dává nejvíc. To jinde nenajdete. Bezpečí, moudrost, seberozvoj, praktičnost. Ať už potřebuji řešit, zpracovat, uzdravit nebo se naučit cokoli, jsem u paní Musilové na správném místě.

David L., Praha